Amasya Haberlerim

  1. Anasayfa
  2. Siyaset

Siyaset

Siyaset

Milletvekilliği aday adaylığı için siyasi partilerin istediği kaideler

SoleKinG
0 12

Siyasi partilerde milletvekilliği aday adaylığı için müracaatlar başlıyor. İşte partilerin aday adaylığı için istediği koşullar..

Siyaset

Gelecek Partili Yusuf Ziya Özcan’dan AK Parti ve MHP’ye tehdit: Size yaşama hakkı yok

SoleKinG
0 10

Eski YÖK Lideri, Gelecek Partisi Kurucu Üyesi Yusuf Ziya Özcan, KHK’lılar üzerinden AK Parti ve MHP’yi tehdit ettiği paylaşımında, “Size bundan sonra yaşama hakkı yok” dedi. Özcan, daha sonra ağır reaksiyon alan paylaşımını sildi.

Siyaset

İmamoğlu ve Yavaş’tan Akşener’e kopyala yapıştır teşekkür iletisi

SoleKinG
0 15

Ağır suçlamalarla 6’lı masadan ayrılan YETERLİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Lideri Başkanı Mansur Yavaş ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Lideri Kemal …

Siyaset

Süleyman Soylu’dan Malatya argümanlarına reaksiyon: Hemşerilerimizin buyruklarına amadeyiz

SoleKinG
0 11

Malatya’nın AFAD tarafından az hasar alan vilayetler kategorisine alındığı savlarına karşılık veren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Tahrike soyunanlara söylenecek kelam çok lakin vakti değil. Malatyalı hemşerilerimiz bu palavralara prestij etmesinler. Buyruklarına amadeyiz” tabirlerini kullandı.

Siyaset

Saadet Partisi’nden teşkilat üyelerine davet: Cumhurbaşkanı adayımızı açıklıyoruz

SoleKinG
0 13

Saadet Partisi, teşkilat üyelerine gönderdiği taşınabilir iletide cumhurbaşkanı adayının 6 Mart’ta genel merkezde yapılacak toplantının akabinde açıklanacağını, o yüzden üyelerin saat 17’de merkez önünde bulunmaları istendi.

Siyaset

Karamollaoğlu’dan Akşener’e: Kâfi artık sizden çektiğimiz

SoleKinG
0 16

Gazeteci Latif Şimşek, Saadet Partisi Genel Lideri Temel Karamollaoğlu’nun ÂLÂ Parti Genel Lideri Meral Akşener’e yönelik ‘Yeter artık sizden çektiğimiz’ kelamlarını sarfettiğini söyledi.

Siyaset

Akşener’in davetine İmamoğlu ve Yavaş’tan tıpkı anda ortak cevap geldi

SoleKinG
0 17

UYGUN Parti önderi Meral Akşener’in Kemal Kılıçdaroğlu ismine karşı çıkarak aday olmaları için davet yaptığı Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu, toplumsal medyadan birebir anda açıklama yaparak Kılıçdaroğlu’nun yanında olduklarını bildirdi.

Siyaset

Kemal Kılıçdaroğlu Açıklama Yaptı; Türkiye kendi imkanlarıyla kalkınacak

SoleKinG
0 17

CHP Genel Önderi Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin evvelden olduğu üzere bütün mazlum milletlerin örnek aldığı bir ülke olacağını; öbür ülkelerden dilenilen parayla değil kendi imkanlarıyla büyüyüp kalkınacağını belirterek, rüşvetin, torpilin ve yolsuzluğun olmadığı bir Türkiye’yi inşa edeceklerini söyledi.

Siyaset

AK Parti Ankara il Başkanlığı 2022 yılında 127 bin yeni üye kazandı

SoleKinG
0 16

AK Parti Ankara Vilayet Başkanlığının saha çalışmaları sonucunda geçen yıl 127 bin 103 yeni üyenin partiye kazandırıldığı bildirildi.