Amasya Haberlerim

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. TÜGİAD Bursa’da bayrağı Selim Baykal devraldı

TÜGİAD Bursa’da bayrağı Selim Baykal devraldı

SoleKinG SoleKinG -
14 0

TÜGİAD Bursa Şubesi eski Lideri Ahmet Parseker genel heyette yaptığı konuşmada, “Bu bir veda değil elbette, bir bayrak devri” dedi. Şubenin yeni lideri Selim Baykal ise: “TÜGİAD Bursa’mızı daha güzel yerlere taşıyacağımıza inancım tam. Hepinizin etkin iştiraklerini bekliyoruz” tabirlerini kullandı.

Depremde hayatını kaybedenlerin anısına 1 dakikalık hürmet duruşu ile başlayan Genel Heyete, TÜGİAD Genel Lideri Nilüfer Çevikel, TÜGİAD Genel Lider Yardımcısı Tolunay Yıldız, TÜGİAD Ege Şubesi Lideri Engin Korkmaz, TÜGİAD Bursa Şubesi Lideri Ahmet Parseker, TÜGİAD Bursa Şubesi idare şurası ve çok sayıda TÜGİAD üyesi katıldı.

TÜGİAD Genel Lideri Nilüfer Çevikel, zelzelede hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet yaralılara acil şifalar dileyerek başladığı konuşmasında şu tabirleri kullandı: “Kahramanmaraş başta olmak üzere, zelzelenin etkilediği birçok kente gittik. TÜGİAD, zelzelenin yaşandığı birinci andan itibaren bölgeye tüm gücüyle takviye verdi. Bursa Şube Liderimiz Ahmet Parseker’e ve 12. Periyot İdare Kurulu’na çok teşekkür ederim. Yeni devirde misyonu devralan Selim Baykal’a da misyonunda muvaffakiyetler diliyorum” diye konuştu.

Baykal: Bizi ulus yapan pahalara odaklanmalıyız 13. Olağan Genel Konseyde Divan Heyeti Onur Özkul, Ersoy Tabaklar ve Nihal Emengen’den oluştu. Konuşmaların akabinde tek liste ile gerçekleştirilen seçimde Selim Baykal, oy birliği ile TÜGİAD Bursa Şubesi’nin 13. periyot lideri oldu.

Seçimin akabinde kürsüye çıkan Baykal, konuşmasına birlikte misyon alacağı yeni idare kurulana teşekkür ederek başladı. TÜGİAD’ın gücünü üyelerinden aldığını söz eden Baykal, “Tüm üyelerimizin fikri ve dayanağı bize bu yolda çok yardımcı olacaktır. Bu beraberliği, akılcılığı, milletçe üstüne koyarak devam ettirmemiz gerekir. Bizleri ayrıştıran kıymetlere değil, bizleri insan yapan, millet yapan, ulus yapan bedellere odaklanmalıyız” dedi.

Kaynak: Dünya

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir